Overdrachts ALV

About this event

Category
Sociaal
Organizer
Bestuur '24-'25
Date and time
Sep 10, 2025 19:00 - 22:00
Location
Goudkantoor

Overdrachts ALV

Driemaal hoezee, het is weer tijd voor de ALV! En niet zomaar een ALV, het is namelijk de jaarlijkste overdrachts-ALV, waar het huidig bestuur terug kijkt op het afgelopen jaar en het kandidaatsbestuur wordt ingehamerd. Het kan allemaal wat formeel klinken maar dat valt reuze mee, zoals bij alles in onze vereniging staat gezelligheid centraal; Puntjes worden gesneden en pilsjes worden geschonken.

De O-ALV zal 10 september plaatsvinden bij het goudkantoor. De inloop start om 18:30 en om 19:00 kunnen we van start. Wil jij het huidige bestuur nog een keer uitzwaaien? Kom dan vooral langs! Wil je zien wie er in het nieuwe bestuur zitten? Ook dan mag je deze avond niet missen! Wil je gewoon een gratis tarwesmoothie drinken met je maatjes en verenigingsgenoten? Meld je dan meteen aan! Ben jij geïnteresseerd in de interne werkingen van onze mooie vereniging en wil je graag weten welke vaarrichting het nieuwe beleid ambieert, en hoe men van plan is dit te bewerkstelligen? Haha loser.

Treuzel niet en meld je meteen aan, het belooft bovenalles vooral een beregezellige avond te worden! Tot snel.

Liefs, HB+KB

For our internationals and non-dutch speakers: The O-ALV will be held entirely in dutch. Everybody is welcome to join but this should be kept in mind.

Participants

Please login to view all participants

Our sponsors